Тернопільській школі допризивної підготовки – 25 років

28 Вер 2017 / 11:27 | Переглядів: 2080

Тернопільській школі допризивної підготовки – 25 років

Головно діяльністю цього навчального закладу є посилена військова, фізична та медична підготовка юнацької молоді, ознайомлення з основними положеннями Конституції України про захист Вітчизни, Законів України "Про оборону",

Тернопільській школі допризивної підготовки - 25 років 3

"Про загальний військовий обов'язок і військову службу", а також іншими нормативно-правовими актами з питань оборони, військового будівництва та проходження військової служби в Збройних силах України.

З цієї нагоди в навчальному закладі пройшли урочисті заходи присвячені ювілею, в яких взяли участь освітяни, вихованці школи, військовослужбовці окремої артилерійської бригади.

Тернопільській школі допризивної підготовки - 25 років 1

Директор навчального закладу - підполковник Валерій Бондар під час шикування на плацу привітав присутніх та подякував усім хто залишається відданим військовій справі і тим хто сьогодні виховує патріотичну молодь.

Тернопільській школі допризивної підготовки - 25 років  2

Під час виконання Державного гімну України відбулась традиційна церемонія підняття державного прапора України за участю кращих вихованців школи, старший військовий капелан - протоієрей отець В'ячеслав Кізілов в молитві благословив молодь на успіхи у військовій справі, а військовий оркестр артилеристів, як завжди подарував присутнім хороший настрій, а також дефіле. Запрошені представники освіти серед інших вітали з ювілейним днем народження "допризивників" та висловили впевненість у вихованцях школи, оскільки після закінчення курсу занять з військових дисциплін, уроків військово-патріотичного та фізичного виховання вони стануть взірцем для своїх однолітків, а в майбутньому професійними захисниками - військовослужбовцями Збройних Сил України.

Юрій КУЛЬПА.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.