Тернопільські юні техніки здобули перемогу на всеукраїнському конкурсі з 3D графіки

31 Сер 2017 / 10:19 | Переглядів: 1800

У Тернополі підростають генії 3D графіки

Представники Школи інформатики комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" взяли участь у XV Міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який проходив у червні 2017 року. Організатором міжнародного конкурсу є Вінницький національний технічний університет. Метою даного конкурсу є підвищення рівня знань, умінь та навичок серед студентів та учнів в галузі Інтернет-технологій та комп'ютерної анімації. Тема конкурсу була довільна і кількість робіт від одного учасника не обмежувалась. Тому учні з ентузіазмом, творчістю та фантазією підійшли до виконання конкурсних робіт.
Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, більше місяця визначало кращих у кількох номінаціях і на початку липня 2017 року оголосило списки переможців на сайті конкурсу.
Отже, привітаємо представників КЗ ТМР "СЮТ" - ПЕРЕМОЖЦІВ XV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ! Ними стали:
У номінації "Краща 2D-растрова графіка" (до 11 років)
1 місце - Сембай Богдан Володимирович
2 місце - Підгайний Артем Борисович
Керівник: Лозова Ніна Михайлівна
У номінації "Краща 2D-растрова графіка" (12-14 років)
1 місце - Цвях Артем Степанович
Керівник: Підлатюк Ольга Михайлівна
3 місце - Кубів Христина Степанівна
Керівник: Лозова Ніна Михайлівна
Лозову Н.М. та Підлатюк О.М. нагороджено сертифікатом за підготовку переможців у XV Міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки.


Олександр МУДРІЄВСЬКИЙ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.