ТДМУ покращив свої позиції у міжнародному та всеукраїнському рейтингах вищих навчальних закладів

17 Лип 2017 / 00:19 | Переглядів: 2474

Тернопільський медуніверситет 1

Міжнародний освітній портал"4 International Colleges & Universities"(http://www.4icu.org/ua/) оприлюднив цьогорічний рейтинг вищих навчальних закладів. Серед 140 українських ВНЗ, які увійшли до нього,Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевськогопосів 7 загальне місце, а серед вищих медичних навчальних закладів МОЗ України - ми на першому місці. Минулого року наш університет займав тринадцяту позицію. Отже, упродовж року колективуТДМУвдалося своєю діяльністю покращити показники аж на 6 позицій.

image001

Нагадаємо, що однойменна австралійська компанія 4ICU публікує свій рейтинг з 2005 року, оцінюючи популярність більше 11 тисяч ВНЗ світу та більше 140 ВНЗ України за популярністю їхніх веб-ресурсів.

У рейтингу використовуються показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-сторінок вишів. Джерелами інформації виступають бази даних міжнародного Інтернет-гіганту Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12.

Окрім того, цього рокуТДМУпокращив свої результати і в консолідованому рейтингу від порталу"Освіта.ua"(http://osvita.ua/vnz/rating/51741/), піднявшись на 3 позиції вище порівняно з минулим роком.

Найкраща динаміка спостерігається за показниками Scopus - з 88 на 78 позицію (hейтинг університетів за показниками Scopus у 2017 році -http://osvita.ua/vnz/rating/55425/, у 2016 році -http://osvita.ua/vnz/rating/51053/).

Інші показники також мають позитивні зміни.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.