Літо - пора відпочинку чи праці?

20 Лип 2017 / 08:05 | Переглядів: 1848

студенти на роботі

Ось і настали довгоочікувані сонячні дні відпочинку. Та на жаль, не кожен студент може похизуватися цією можливістю. Дехто тільки готується до вступу, інші проходять практику, а хтось намагається використати вільний час, щоб підзаробити.

- Переглядала дописи в соціальній мережі Facebook і натрапила на оголошення, що у піцерію “Фламінго” запрошують на роботупомічників офіціантів, - розповідає студентка факультету психології та педагогіки ТНПУ Наталя Сеник. - Близько тижня шукала вакансії - вагалась, але побачивши оголошення таки наважилась спробувати. Співбесіду проходила в центральному офісі "Самогонна рестарація", після чого сказали підійти в заклад до адміністратора, там знову ж таки проходила співбесіду і здавала фінальний екзамен. Коли почула фразу "ми передзвонимо Вам протягом 2-ох днів" почала хвилюватись, адже це означало одне: або все добре, або ніхто телефонувати не буде. Але таки зателефонували, пройшла стажування за два тижні. Вже працюю близько місяця. Не жалію, адже тепер я зрозуміла, як важко заробляються гроші. Надалі вже планую поєднувати навчання і роботу. В мене є маленька мета - доказати, що я справді сильна і якби важко не було - не здамся!

А студент Павло розповідає, що пошуки роботи проходили дещо по-іншому: "Я ходив по закладах і запитував чи не потрібен їм офіціант, дехто відмовляв, але таки того ж самого дня влаштувався на роботу. Працюю у “Speak Easy” вже декілька днів. Не важко проходило стажування, тому що працював у такій сфері давніше. Сказали вивчити меню і знати деякі нюанси. Нічого особливого в цьому немає, є бажання - працюй.”

Так і проходять студентські літні дні, для когось - це відпочинок з друзями, а хтось працює, щоб заробити на власні потреби. Як показує практика, знайти студентам роботу реально, але от перебороти себе та не будувати перешкод - важче. Насправді все не так страшно, як здається, лиш більше завзятості, бажання і впершу чергу терпіння, тоді результат не змусить себе чекати.

Галина ВАЦЛАВСЬКА,

студентка ТНПУ імені В. ГнатюкаТеги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.