Фахівці ГУ Держпродспоживслужби навчатимуть школярів правової освіти щодо захисту прав споживачів

07 Жов 2017 / 12:39 | Переглядів: 1511

«Загальносвітня школа І-ІІІ ст.- економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич

Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець підписав угоду про співпрацю з директором Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальносвітня школа І-ІІІ ст.- економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич Григорієм Рибаком. Відповідно до цього документу працівники ГУ ДПСС впроваджуватимуть в навчальний процес лекції для школярів щодо поглиблення правової освіти з питань захисту прав споживачів, створення належних умов для реалізації молодими людьми своїх законних інтересів та проведення спільних конференцій, лекцій.

Згідно підписаної між керівниками угоди про співпраці спеціалісти Головного управління читатимуть лекції учням 6-11 класів уже найближчим часом.

"Сподіваюся, що наші спеціалісти розширять кругозір школярів щодо захисту своїх прав як покупців, а також такі лекції допоможуть старшокласникам при виборі професії в майбутньому", - зазначив Василь Хомінець.

Джерело - http://dpss-te.gov.ua/golovni-novini/spetsialisti-golovnogo-upravlinnia-derzhprodspozhivsluzhbi-navchatimut-ditei-pravovoyi-osviti-shchodo-zahistu-prav-spozhivachiv

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.