Відійшов у вічність Григорій Грещук

17 Кві 2018 / 16:20 | Переглядів: 2794

Пам\яті Григорія Грещука

Сьогодні на 69 році життя після тривалої важкої недуги перестало битися серце відомого тернопільського журналіста, громадського діяча і дослідника історії Тернопілля Григорія Григоровича Грещука

Григорій Грещукнародився 2 березня 1950 р. в селі Кобилля Збаразького району. Закінчив Тейківське профтехучилище (Росія), Бережанський технікум механізації та електрифікації с/г, факультет журналістики Львівського університету.

Працював завідувачим відділу збаразької районної газети і видання "Нове життя" (республіка Комі), заступником редактора Гусятинської районної газети, редактором відділу політики і національного відродження першої демократичної газети у Західній Україні "Тернопіль вечірній". З 1994-го по 1997 Григорій Грещук - редактор газети "Тернове поле". Працював прес-секретарем Тернопільської облради. З 1998 року - кореспондент обласної газети "Свобода". Григорій Григорович був членом Національної спілки журналістів України.

Григорій Грещук є автором історичного дослідження про етапи формування адміністративно-територіальної цілісності Тернопільської області, яке він висвітлив у своїй книзі "Так поставало Тернопілля". Він також редагував навчальний підручник для загальноосвітніх шкіл "Основи релігієзнавства", автор монографії "Історія Койгородського краю" і низки наукових та публіцистичних статей в українській та зарубіжній періодиці.

Григорій Грещук був талановитим журналістом, активним борцем за Незалежність України, наполегливим пошуківцем історії краю, цікавою, доброю і щирою людиною.

Друзі і колеги сумують глибоко сумують з приводу смерті друга, творчого побратима і просто доброї людини Григорія Григоровича Грещука. Вічна йому пам'ять і нехай покійному буде пухом земля!

Прощання з покійним та заупокійна літургія відбудеться 17 квітня . о 19 год в будинку Скороботи на вулиці Микулинецькій в Тернополі. Похорон 18 квітня о 11 годині в селі Кобилля Збаразького району.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.