Видадуть Книгу Спогадів про Богдана Хаварівського

06 Жов 2016 / 15:54 | Переглядів: 1948

Богдан Хаварівський книга спогадів

"Пора думок, як зерен для ріллі…"
(Богдан-Роман Хаварівський)

Шановні друзі, побратими, рідні, знайомі, колеги по роботі, однокурсники, всі ті хто знав і кому дороге ім'яБогдана-Романа Васильовича Хаварівського!

Справді, час - оригінальне поєднання матеріально і духовного. Він змушує забути неприємне, але карбує в пам'яті усе те, з чого, власне кажучи, складається все наше земне життя - хвилини, миті, що не перечекалися, а ті, що відбулись…

На жаль, земне життя Богдана Хаварівського завершилося, але залишився подвиг усього його життя, щоденний, щохвилинний. Він жив однією ідеєю - бути корисним людям, Україні.

3 вересня 2016 р., на 40-й день відходу до небесного архіву Богдана-Романа Хаварівського, в колі його однодумців зродилася ідея написання Книги Спогадів, матеріали до якої було б добре почати збирати вже, а самі Спогади видати до 1 вересня наступного року (до дня народження Б.-Р.Хаварівського).

Звертаємось до Вас із великим проханням: давайте збиремо по крупинках спогади про цю талановиту, скромну, безкомпромісну Людину, для якої не було головного і другорядного у житті - усі справи він вважав важливими, бо потрібними для людей.

Напишемо Спогади про Богдана-Романа Хаварівського, щоб відтворити образ активного громадського діяча, педагога, архівіста, краєзнавця і просто Людини - громадянина України.

Свої матеріали просимо відправляти на електронну адресу: khavarivskyi_fund[at]ukr.net
або в роздрукованому вигляді на поштову адресу:
Устиму Хаварівському
вул. Київська, буд. 9, кв.144
м. Тернопіль
46016

Редколегія Книги Спогадів про Богдана Хаварівського.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.