Вельмишановна Ольго Петрівно!

12 Лют 2015 / 09:29 | Переглядів: 4483

Ольга Похиляк Першовересень 2014

Асоціація керівників навчальних закладів міста Тернополя та Профспілка працівників освіти і науки м. Тернополя щиро вітають Вас з ювілеєм! Висловлюємо щиру вдячність та глибоку пошану за Вашу плідну багаторічну працю на освітянській ниві міста Тернополя!

Ваш невгамовний характер, кипуча енергія і високий професіоналізм, хороші організаторські здібності та відданість своїй справі, гармонійно поєднані у Вас, стали уособленням кращих рис сучасного керівника. Недаремно Ви, Ольго Петрівно, є відмінником освіти України, старшим вчителем, а також нагороджені грамотою Міністерства народної освіти УРСР.

Понад 30 років життя Ви віддали служінню освіті міста Тернополя. Пройшли всі щаблі педагогічної кар'єри: від учителя, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, директора ТЗОШ №8 до начальника управління освіти Тернопільської міської ради. Вимоглива, але справедлива, добра і уважна, щира і толерантна - саме такою знають Вас учні, вчителі, батьки, колеги та громадськість міста.

За 12 років роботи на посаді директора школи №8 багато позитивних змін відбулося в навчальному закладі. Ви стали ініціатором створення Малої академії мистецв, вихованці якої неодноразово ставали призерами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. За Вашого сприяння у школі були відкриті кімната-музей імені Василя Ярмуша, відомого українського дисидента, та кімната-музей історії школи, створено клуб юних інтелектуалів "Що?Де?Коли?", започатковано тісну співпрацю зі школою №6 м.Тими (Польща).

Як начальник міського управління освіти Ви, Ольго Петрівно, сприяєте зростанню педагогічної майстерності освітян, креативно організовуєте роботу з обдарованими учнями. За Вашої ініціативи у місті були створені такі навчально-виховні комплекси як "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого", "Школа-економічний ліцей №9" та додатково відкриті багато груп в дошкільних закладах міста, значно зміцнена матеріально-технічна база установ освіти, запроваджуються сучасні методи управлінської діяльності з допомогою ІТ-технологій. Особливу увагу приділяєте зміцненню міжнародного співробітництва освітян міста Тернополя з навчальними закладами Польщі, Німеччини, Англії, Австрії.

Ви, Ольго Петрівно, активний учасник громадського та політичного життя міста, здобули заслужену пошану і повагу серед тернополян і обираєтесь депутатом Тернопільської міської ради протягом багатьох років.

Доля дала Вам, Ольго Петрівно, мудрість, щедрість душі, досвід і досконалість, жіночу красу, а ще коханого чоловіка, люблячих сина та дочку, і підростаючих онуків. А також обдарувала Вас повагою і любов'ю рідних, друзів, колег.

Хай кожен день повниться радістю і любов'ю, миром, родинним затишком та благополуччям. Світлої Вам долі, Ольго Петрівно, здоров'я, злагоди та натхнення, кар'єрного зростання та Ангела-хоронителя на кожен день і в кожній справі!

За дорученням керівників навчальних закладів міста
З повагою
Голова Асоціації керівників
навчальних закладів міста Тернополя Ярема Г.В.

Голова Профспілки працівників
освіти і науки м. Тернополя Кухар В.М.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.