Сергій Приходько: «Добре, коли зміни на краще в природі збігаються зі змінами на краще у житті»

31 Бер 2012 / 13:19 | Переглядів: 2888

Приходько

Директор мережі “Крапка”, депутат Тернопільської міської ради.

Традиційно вважається, що весна - це час нових стартів, змін, початок відліку чогось нового, іншого, кращого. Як ви особисто ставитеся до такої думки і цієї пори року?

Весну люблю за розквіт, за зміни. І добре, коли зміни на краще в природі збігаються зі змінами на краще у житті. Люблю за те, що кожен день дарує щось нове. Люблю за динаміку цих змін. Ніби засинав - дивився у вікно - бачив одне, а на ранок - усе вже трішки інакше. Люблю, коли зранку у вікні вже сонечко.

Але є те, за що не люблю весну. Не люблю за калюжі під ногами. Не люблю за соплі в носі. Не люблю за взяту парасольку і відсутність дощу. Не люблю за невзяту парасольку і зливу.

Але при всій любові-нелюбові саме навесні настрій стає більш позитивний. Хочеться рухатись, дихати, насолоджуватись кожним днем.

Якою, на Вашу думку, буде ця весна для Вас особисто - що плануєте, на що сподіваєтесь?

Для мене кожна весна приносить більше роботи, а відповідно - більше нових вражень і переживань. Сподіваюсь, що можливо цього року весною зроблю все, щоб влітку був час відпочити.

Якою прогнозуєте весну-2012 для нашої держави - політичний, економічний, соціальний, зовнішньополітичний аспекти тощо. Чого, на Вашу думку, чекати від цьогорічної середньостатистичному українцю?

Якщо говорити чесно, то складною в усіх аспектах. Сподіваюсь, що подолання усіх складностей приведе до кращого життя. Від українця хотілось би чекати активної громадянської позиції, що б не сидів у себе на дивані і спостерігав, а сам долучався до змін в країні.

Початок весни у багатьох асоціюється із Жіночим днем. Ваше ставлення до цього свята: потрібно, не потрібно, забути, залишити, вітати, не вітати тощо.

Про жінку потрібно думати завжди. Дарувати їй квіти, говорити ласкаві слова, обсипати компліментами, і не тільки в жіночий день. Таких жіночих днів в житті жінки має бути 365, іноді і 366 :)

Джерело: Тернопільська Липа

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.