Перестало битися серце відомого педагога Миколи Николина

30 Кві 2018 / 12:31 | Переглядів: 2958

Николин пам'ять

Освітяни Тернополя в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Миколи Миколайовича Николина (03.04.1963-29.04.2018), педагога-новатора, кандидата педагогічних наук, керівника Лабораторії обдарованої дитини Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу.

Серце Миколи Миколайовича перестало битися на 56 році життя. Воно було віддане Україні, тернополянам, колегам-педагогам і численним учням. Його досвід, порядність і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню молодих науковців, дослідників та вчителів.

Життєвий шлях М.М.Николина - це зразок людської гідності, добропорядності, чесності та доброти. Його смерть є непоправною втратою для усього колективу та його родини.

Панахида відбудеться 30.04.2018р. в "Домі печалі" (вул. Микулинецька , 27) , початок о 19.00.

Похорон відбудеться 01.05.2018р. Початок о 11.00 в "Домі печалі" (вул. Микулинецька, 27).

Колектив Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу сумує та висловлює глибоке співчуття його родині, рідним та близьким.

Микола Миколайович Николин назавжди залишиться в наших серцях! Вічна йому пам'ять!

Нехай Господь Бог упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради

Ольга Похиляк

Колектив управління освіти і науки Тернопільської міської ради

Директор Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу

Галина Литвинюк

Колектив Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, усі освітяни міста Тернополя

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.