Брати і сестри українці!

05 Лис 2012 / 10:12 | Переглядів: 1858

Кайда Олексій вибори

З 28 жовтня почався новий виток в історії української держави - ми розпочали процес повернення України в українські руки, які не здригнулися змінити все для нашого майбутнього.

Дякую всім, хто відгукнувся на наш заклик прийти на дільниці і обрати собі і своїм дітям "Свободу". Дякую всім і кожному громадянинові зокрема за ваш вибір, за вашу принципову позицію. Бо ви не дали вкрасти свої голоси. Ви відстояли своє право вибору.

Протягом останніх двох місяців під час зустрічей я спілкувався з тисячами тернополян. Тому знаю, що у ваших душах та серцях ще є зневіра та відчай. Тому хочу особистим прикладом показати вам, що народний депутат - це не лайливе слово, а людина, яка дбає про своє місто, свою громаду і державу в цілому. Ваша довіра - це велика відповідальність для мене! Дякую за підтримку - перш за все не мене, а національної ідеї, час якої настав!

Тернополяни завжди показують приклад справжнього патріотизму для всієї України! У 2009 році ми казали "Українські перемоги почнуться з Тернопілля!". І ми їх розпочали!

Слава Україні! Героям слава!
Олексій Кайда, голова обласної організації ВО "Свобода".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.