Українська книга в Українському домі

14 Кві 2012 / 09:33 | Переглядів: 2951

Джура фест

Запрошуємо тернополян і гостей міста завітати на третій Всеукраїнський фестиваль української книжки "Джура-фест-2012", що відбудеться 26-28 квітня в Українському домі "Перемога".

Упродовж двох років фестиваль отримав довіру і визнання видавців. Минулого року взяло участь 39 видавництв з усіх куточків України. Цього року свою участь підтвердило уже 29 видавництв, зокрема видавництво "Старого лева", видавничий дым "Києво-Могилянська академія", "БАК", "Підручники і посібники", навчальна книга "Богдан", "Місіонер", "Коло", "Апріорі", "Економічна думка", "Твердиня", "Урбіно", "Сміхологія", "Наука і техніка", "Смолоскип", "МАПА", "Ранок", "Фактор", "Грані-Т", "Каменяр", "Знання", видавництво "Львівська політехніка", "Тіповіт", "Карпатська вежа", "Ліра" та інші.

Відвідувачі фестивалю отримають унікальну можливість придбати художню, наукову, науково-технічну, навчальну літературу за цінами видавництв, познайомитися з авторами улюблених книг і отримати детальнішу інформацію про книжкові новинки. Програмою фестивалю передбачено проведення різноманітних заходів: участь видавців та авторів зі всієї України у презентаціях і зустрічах із читачами, дискусійних клубах, у постійній виставці-продажу книг і багато інших цікавих подій.

Під час триденного свята книги також відбудуться нагородження переможців конкурсу "Тернопілля - край легенд", відзначення кращих читачів міста, майстер-класи.
Отримати справжню насолоду від вишуканого віршованого слова кожен учасник фестивалю зможе під час концерту співаної поезії, який став візитівкою "Джура-фесту".

26-28 квітня фестиваль розпочне роботу о 10.00 і завершить о 19.00.
26 квітня - офіційне відкриття і святковий концерт о 18.00.
27 квітня - вечір співаного слова о 17.00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.