У Тернополі відбудеться XII-й Міжнародний фестиваль-конкурс «Кришталевий жайвір»

17 Вер 2012 / 10:46 | Переглядів: 2474

кришталевий жайвір

XII-й Міжнародний фестиваль-конкурс пісенного мистецтва "Кришталевий жайвір" проходитиме у Тернополі 26-30 вересня. Фестиваль має на меті залучити молодь до пісенної творчості, дати навички оволодіння сценічним досвідом, пропагує українську та національні культури інших народів через пісенну творчість. За словами організаторів, на даний час зареєстровано понад 100 учасників з України та з-за кордону. Представити свою творчість до Тернополя приїдуть виконавці з Білорусії, Болгарії, Грузії, Замбії, Македонії, Молдови, Нігерії, Польщі та Росії.

Конкурсні виступи учасників журі оцінюватиме за 10-бальною системою. За підсумками фіналу переможці отримають: один диплом володаря Гран-прі та спеціальний символ-статуетку, дипломи Лауреатів першої, другої і третьої премій у кожній номінації та у кожній віковій категорії, дипломи Дипломантів, учасників фестивалю-конкурсу. Не обійдеться, звісно, і без цінних подарунків. Крім того, оргкомітетом визначені і спеціальні дипломи та призи.

Положення про Міжнародний фестиваль-конкурс пісенного мистецтва "Кришталевий жайвір" (додається)

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.