У найбільших супермаркетах та ресторанах Тернополя можна розрахуватися безконтактною карткою ПриватБанку

30 Лип 2013 / 16:24 | Переглядів: 2051

приватбанк

Супермаркети "Сільпо", "Новус", "Метро", виномаркет "Wine Time", а також в мережа ресторанів "Два гуся" у Тернополі тепер приймають безконтактні платежі за допомогою інноваційної послуги PayPass від ПриватБанку.

З початку року в Тернопільській області області понад 260 клієнтів придбали карти-стікери для беконтактной оплати. Всього в області близько 600 клієнтів вже користуються PayPass, а до кінця року планується випуск приблизно ще 700 наклейок.

Україна стала 38-ю країною в світі, в якій міжнародна компанія MasterCard представила технологію PayPass.

За словами керівника бізнесу по роботі з торговельними підприємствами Олега Вікторовича Сльозка, зараз в Тернопільській області встановлено 50 терміналів, які приймають платежі PayPass, до кінця року буде встановлено ще близько 40 таких терміналів, а в найближчі 2 роки всі термінали банку будуть приймати платежі PayPass.

Послуга PayPass - це інноваційний продукт ПриватБанку, який використовує технологію MasterCard PayPass (безконтактна технологія, за допомогою якої Ви можете здійснювати покупки в один дотик). Досить піднести карту-стікер до зчитувального пристрою на касі або терміналі, і покупка буде сплачена.

Використовуючи цю просту і зручну технологію, оплачувати покупки може навіть дитина, а батьки можуть не боятися, що у неї відберуть гроші або вона їх втратить.

Всього в Україні PayPass приймають уже більше 4 100 торгових точок, де встановлено понад 15 300 терміналів ПриватБанку, видано 550 000 карт.

У MasterCard вважають, що перший рік розвитку PayPass в Україні був дуже успішним. "За цей час у нас з'явилося багато партнерів, з якими ми побудували необхідну інфраструктуру для використання безконтактних платежів, яка також закладає фундамент для впровадження платежів за допомогою NFC телефонів. Ми бачимо, що ті торговельні мережі, які встановили перші PayPass термінали більш ніж півроку тому, приймають рішення забезпечити такими терміналами всі свої торгові точки, - розповів керівник напрямку розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні Олександр Будяков”.

У службі безпеки "ПриватБанку" також додали, що на сьогодні не було жодної шахрайської операцій за допомогою стікерів MasterCard PayPass.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.