Тернополяни - серед переможців "Коронації слова- 2015"

25 Чер 2015 / 08:03 | Переглядів: 1125

Мельничук Богдан

У червні на XV урочистій церемонії нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу "Коронація слова — 2015" спеціальні відзнаки "Коронації слова — 2015" отримали літератори нашого краю — Олексій Волков та Богдан Мельничук.
Як повідомляють в Тернопільській ТОУНБ, Олексій Волков нагороджений Гранд спецвідзнакою у номінації "Гранд романи" за роман "Вовчий місяць".
В цьому році Олексій Михайлович відзначив свій 50-літній ювілей. Працює хірургом в Козівській районній лікарні.
Літературною діяльністю займається з студентських років. Працює в жанрах детективу, трилеру. Член НСПУ. У творчому доробку автора понад десять книг, серед яких: "Виконавець", "Лікарня на відлюдді", "Емісар", "Мертві квіти", збірка оповідань " Останній крижень" та інші.
Переможець літературних конкурсів "Золотий Бабай" (2002) та "Коронація слова" (2005), номінант конкурсу "Ґранд-Коронація" (2010). За вагомий внесок у розвиток сучасного українського гостросюжетного роману у 2013 році Олексій Волков отримав премію "Золотий пістоль".
Богдан Мельничук нагороджений спеціальною відзнакою у номінації "Роман" за роман "Остання дорога".
Богдан Мельничук — заслужений діяч мистецтв України, письменник, журналіст, краєзнавець, головний редактору журналу "Літературний Тернопіль".
Богдан Іванович — лауреат літературної премії ім. Г. Сковороди та всеукраїнських літературно-мистецьких премій, зокрема двічі лауреат Всеукраїнського літературного конкурсу "Коронація слова — 2010". У творчому доробку ювіляра цілий ряд поетичних, прозових та драматичних творів.. Зокрема, збірки новел — "Суд без суду", "Зек, вождь і Гарсіа Лорка", "Зламані мальви", "Проти течії", "Скрипка від старого", "Вибрані новели", "Медузи", "Яр"; добірка бувальщин у співавторстві із Ніною Фіалко; збірки поезій — "Крапелини-плюс", "Нові крапелини", а також збірка п'єс "Довга дорога в короткий день" та ін. В 2014 році вийшла нова книжка автора "Перейти на другий берег".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.