Документальний фільм «Срібна Земля» у Кіно-клубі

19 Бер 2012 / 14:13 | Переглядів: 2735

Срібна земля

21 березня 2012 р. (середа) о 19.00 год. у Народному Домі "Перемога" відбудеться прем'єрний показ документального фільму "Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939".

Новий фільм кіностудії "Invert Pictures" і "Західно-Українського центру історичних досліджень" є ґрунтовним дослідженням історії Закарпаття періоду 1919-1939 років, підсилене вичерпними оповідями очевидців, маловідомими документами, а також майстерно відзнятими краєвидами і художніми сценами.

Робота над фільмом тривала впродовж 2010-2012 років, загалом понад 15 місяців, у результаті котрої глядачі побачать красиву епічну розповідь про історію розвитку і становлення одного з куточків України - Закарпаття.

"Срібна Земля" є новою спробою усвідомлення історичної ролі Закарпаття для України та Центрально-Східної Европи в цілому. Багатонаціональний край у минулому неодноразово ставав причиною воєн і геополітичних конфліктів.

Зйомки фільму проводилась у тих самих географічних місцях, про які йдеться у історичних хроніках і розповідях. Незвичний формат документального фільму - це новий досвід для українського документального кіно, який творці нарекли "епічним документальним кіно".

У звуковій палітрі фільму гармонійно поєднані авторська та етнічна музика, зокрема подарунком глядачам буде музична збірка під назвою "Музика Срібної Землі".

Творчий колектив фільму:

Режисер Тарас Химич

Композитор Любомир Соломченко, звукорежисер Роман Микульський

Науковий консультант Олександр Пагіря

Продюсер Тарас Чолій

Фільм продовжує серію документальних стрічок про історію України. Попереднім проектом є фільм “Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941" (2010 рік).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.