Бестселери «Йосиф Сліпий. Спомини» та «Митрополит Андрей Шептицький презентуватимуть у Тернополі

01 Чер 2015 / 15:56 | Переглядів: 1578

йосиф сліпий капелюх освята

2 червня у Великій Березовиці відбудеться презентація бестселерів "Йосиф Сліпий. Спомини" та"Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" і "Уніятизм" Кирила Королевського. Час проведення презентації: 15:00 год. Місце проведення: Тернопільська Вища Духовна Семінарія, вул. Родини Геретів, 25, смт. Велика Березовиця, Тернопільська область.

У презентації візьмуть участь президент Інституту екуменічних студій та головний редактор книги "Йосиф Сліпий. Спомини" о. д-р Іван Дацько, редактор та упорядник "Споминів" д-р Марія Горяча та богословський редактор книги "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" д-р Тарас Шманько, а також науковий співробітник Інституту екуменічних студій Тарас Курилець.

На презентації охочі матимуть нагоду почути з перших уст про життя Патріарха Йосифа Сліпого від його особистого секретаря о. Івана Дацька та дізнатись про те, чому рукопис зі споминами не оприлюднювали протягом 50 років. Також, д-р Тарас Шманько розповість про "працю" всього життя Кирила Королевського і його дружбу з митрополитом Андреєм та її відображення у книзі.

Книги "Йосиф Сліпий. Спомини", "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" та "Уніятизм" уже презентували у м. Львові та в м. Івано-Франківську.

Довідка:

Книга "Йосиф Сліпий. Спомини" вийшла у світ 2014 року і стала бестселером. Адже це особисті спогади Патріарха Йосифа Сліпого, яким уже 50 років від дати написання. Видання приурочене до 30-ття з дня смерті Патріарха Йосифа Сліпого. Книга увійшла у 20-ку найкращих книжок Форуму-2014 року. Книга "Йосиф Сліпий. Спомини" видана Українським католицьким університетом,Інститутом св. Климента Папи у Римі, Інститутом екуменічних студій.

Книга "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" - це найповніша на сьогодні біографія Митрополита Андрея Шептицького, перекладена українською мовою. Написана книга ще 50 років тому отцем Кирилом Королевським, французом, працівником Ватиканської бібліотеки, справжнє ім'я якого Жан Франсуа Шарон.

Книга "Уніятизм" містить роздуми науковця про явище уніятизму. Цю назву Кирило Королевський сам запровадив у богословський лексикон ще понад 80 років тому. Книги "Митрополит Андрей Шептицький (1865-1944)" та "Уніятизм" видані у видавництві “Свічадо” за підтримки Інституту екуменічних студій УКУ та Інституту ім. св. Климента Папи у Римі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.