Задоволення від читання паперової книги втричі більше, ніж електронної – дослідження

17 Тра 2013 / 07:52 | Переглядів: 2278

Книги

Британські школярі надають перевагу електронним книгам та планшетам замість паперових видань, показало дослідження.

Дослідники з Національного фонду грамотності опитали близько 35 тисяч британців у віці від 8 до 16 років і встановили, що більшість з них (52%) віддають перевагу електронним варіантам творів, вказано в опублікованих у четвер на сайті організації матеріалах.

Дослідження показало, що 39% підлітків щодня використовують планшети і електронні книги і лише 28% щодня читають друковані книги, причому дівчаток вони приваблюють більше, ніж хлопчиків - 68% проти 54%.

З минулого року вдвічі зросла кількість дітей, що використовують електронні книги - з 6% до 12%. Дослідники відзначили, що практично кожен має доступ до комп'ютера, а у чверті є власний планшет або смартфон.

Вчені вважають, що електронні пристрої не сприяють розвитку любові до літератури.

Діти, які вибирають традиційні друковані видання, більш схильні насолоджуватися читанням в порівнянні з тими, хто читає з екранів електронних пристроїв: 51% і 12%, відповідно.

Також дослідники з'ясували, що ті, хто читають друковані видання куди частіше мають улюблені книги (77%), у той час як серед прихильників сучасних технологій лише 59% змогли назвати улюблену книгу.

Джерело: РИА Новости

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.