З 1 липня стаціонарний телефон подорожчав на 10%

02 Лип 2012 / 18:25 | Переглядів: 1846

Телефон

З 1 липня набуло чинності рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) про підвищення граничних тарифів на користування основним телефонним апаратом у містах для населення і бюджетних абонентів на 10%: без погодинної оплати — на 2,48 грн, з погодинною — на 2,24 грн.

У сільській місцевості тарифи для населення на цю послугу також будуть підвищені на 10%: без погодинної оплати — на 1,36 грн без ПДВ, з погодинною оплатою — на 1,18 грн без ПДВ.

Для небюджетних юросіб у містах вартість користування стаціонарним телефоном зросте на 5%, або на 1,86 грн без погодинної оплати і на 10%, або 3,22 грн — з погодинною оплатою.

Як повідомлялося, з ініціативою підняти тарифи на 10%, виступив найбільший оператор фіксованого зв'язку "Укртелеком", приватизований у 2011 році і який тоді ж добився першого збільшення тарифів.

З 1 листопада має бути нове підвищення тарифів, за попередніми даними — в сільській місцевості ще на 10%.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.