Які симптоми мікроінсульту

17 Кві 2013 / 16:53 | Переглядів: 6065

мозок

Мікроінсульт - це таке ж порушення кровообігу головного мозку, як і інсульт, але в цьому випадку вражаються лише дрібні судини. Як правило, кровообіг у тканинах, розташованих біля ураженого місця, відновлюється майже відразу. У цьому і полягає проблема: люди, які перенесли мікроінсульт, часто навіть не здогадуються про це. Ознаки "мікро" відчутні відразу. Це головний біль або запаморочення; оніміння кінцівок та обличчя; різке підвищення артеріального тиску; порушення чутливості і координації рухів; можлива непереносимість яскравого світла або короткочасна втрата свідомості.

Якщо ви виявили одночасний прояв відразу трьох-чотирьох симптомів - відразу звертайтеся в медичний заклад за допомогою. Якщо з моменту виникнення захворювання минуло не більше шести годин, то лікування дасть можливість з мінімальними втратами перенести мікроінсульт і повністю відновити функції мозку.

З метою запобігання мікроінсульту рекомендується час від часу проходити магнітно-резонансне обстеження мозку, яке дасть можливість на початкових стадіях відстежити найменші негативні зміни.

Багато хто помилково думає, що мікроінсульт може трапитися тільки у людей старших 50 років. На жаль, часто він трапляється у 30-річних через підвищену чутливість до геомагнітних бур і перепадів атмосферного тиску, через стреси і не завжди здоровий спосіб життя. І навіть від надмірних фізичних навантажень у тренажерних залах.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.