Як стати членом громадської безпеки Тернополя

25 Січ 2014 / 16:52 | Переглядів: 1837

штаб грмадського порядку

У Тернополі створено Штаб громадської безпеки. Основне завдання штабу постійне інформування мешканців про суспільно-політичну ситуацію в Тернополі та Україні, забезпечення громадської безпеки, своєчасне реагування на будь які події надзвичайного характеру.

Крім того, кожен житель міста може стати членом громадської безпеки Тернополя. Детальніше про це розповів Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції.

"Усім хто хоче охороняти громадський порядок у Тернополі варто прийти в робочий день в опорний громадський пункт охорони порядку №1, що знаходиться на бульварі Тараса Шевченка, 39 з правої сторони від українського дому "Перемога", взяти із собою паспорт, довідку про несудимість та фотографію як на документи і написати заяву, - зауважує Сергій Волков. - Крім того є певні обмеження, ми приймаємо осіб яким виповнилося 18 років, що не мають судимостей і є психічно - здоровими".

Покрокова інструкція

1.Стати членом громадської безпеки міста може можна особа, яка досягла 18-річного віку, не була судима та є адекватною.

2.Для того, щоб вас прийняли у штаб громадської безпеки міста потрібно особисто в робочий день прийти в опорний громадський пункт охорони правопорядку №1, за адресою бульвар Тараса Шевченка, 39 (біля українського дому "Перемога")

3. Взяти із собою паспорт, фотографію як на документи, довідку про несудимість і власноруч написати заяву про бажання стати членом громадської безпеки Тернополя.

4. Далі керівництво Штабу вирішує, які саме обов'язки покласти на новоприбулого захисника громадського порядку.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.