В перші дні посту подешевшало м'ясо

30 Лис 2012 / 07:15 | Переглядів: 1956

мясо

Закупівельна ціна м'яса у живій вазі уже зменшилась на 2 гривні.

При цьому його вартість на ринках практично не змінюється. Про це сказав генеральний директор "Тваринпром" Сергій Гнатюк.

"В піст українці споживають менше м'яса. В цей момент у нас починає падати ціна, менше закуповують у нас вирощених свиней і ми маємо збитки", - сказав він.

За його словами, вже за три-чотири тижні до початку посту закупівельна ціна м'яса починає зменшуватись на 15-20 копійок. Проте вже з середини грудня споживання, а відповідно і вартість вирівняється.

"Перед Новим роком споживання м'яса збільшиться та переробні підприємства купуватимуть більше сировини. Це десь приблизно середина грудня", - сказав він.

Фахівець наголосив, що закупівельна ціна знижується проте вартість м'яса на ринках практично не змінюється.

Нагадаємо, 28 листопада (15 листопада за старим стилем) починається Різдвяний піст, який ще називають Пилипів, бо він починається на наступний день після святкування пам'яті святого апостола Пилипа.

Різдвяний піст триває 40 днів.

Джерело: УНН

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.