В ногу з часом - екскурсія на рівні Європи!

17 Лют 2014 / 16:53 | Переглядів: 2187

бібліотека музей Ірина Мацко

Бібліотека-музей національної іграшки по вул. Стуса, 4 запрошує у гості! Пропонуємо нові послуги із застосуванням сучасних технологій, що стали можливими завдяки партнеру Bookland.com. Саме вони подарували нашій бібліотеці - музею два електронні пристрої торгової марки PocketBook!

Тепер відвідувачі нашої бібліотеки миттєво отримують доступ до величезної колекції класичної та навчальної літератури. Але це не все: в залі музею національної іграшки є ще один пристрій, мета якого проводити індивідуальні екскурсії для його відвідувачів. Ми дуже вдячні нашим партнерам за підтримку, і запрошуємо усіх бажаючих в затишні стіни бібліотеки-музею національної іграшки по вул. Стуса, 4, м. Тернопіль. Колектив бібліотеки-музею національної іграшки. Онлайн-магазин ліцензійного електронного контенту Bookland.com

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.