У Тернополі відбудеться відкрита лекція по системі Цигун

11 Жов 2016 / 16:09 | Переглядів: 1599

Тамара Мартинова

31 жовтня о 18:30 у Тернополі, в "Народному домі "Перемога" відбудеться відкрита лекція по системі Цигун.

Проводить лекцію кандидат технічних наук, автор та співавтор понад десятка книг по Чжун Юань цигун, відеофільмів та навчальних програм, яка працює з керівником школи, Грандмайстром Сюй Мінтаном, Тамара Мартинова!

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Тамара Іванівна вже більше 25 років проводить лекції та навчальні семінари по системі Чжун Юань цигун в країнах СНД а також в Америці, Канаді та країнах Європи і є однією з перших учнів Майстра Сюй Мінтана на пострадянському просторі, куди Майстер привіз цю систему в 90-х роках. Вона є унікальним теоретиком та досвідченим практиком, що є дуже важливим фактором в подібних системах саморозвитку. Тому, приходьте в понеділок,

Цигун - це унікальна система розвитку та оздоровлення людини, в основі якої лежить ідея про існування певної енергії "ци". Слово "цигун" дослівно можна перекласти як "робота з енергією". Практики цигун виникли на території сучасного Китаю ще до появи писемності на цій території і збереглися в незмінному вигляді до наших днів. Різні дослідники по різному вказують час виникнення цієї системи, в різних джерелах можна зустріти, що вік цієї системи налічує від 5000 до 7000 років. В любому випадку система дуже давня і дуже цікава, тому запрошуємо вас відвідати нашу лекцію, де ви зможете детальніше з нею познайомитися та отримати новий, неповторних досвід роботи зі своїм тілом. Тема лекції: "Що таке Чжун Юань цигун та Імідж-медицина, їх відмінність від інших систем цигун". Окрім теоретичної частини, ви ознайомитеся з рядом феноменів, які допоможуть вам краще зрозуміти, що таке "ци" і як вона діє на організм. Крім того, вивчите декілька вправ для омолодження та оздоровлення.

Організатор - ГО "Центр Чжун Юань Цигун". Контактні номери - 097 336 96 75 - Віктор, 097 711 18 03 - Оксана.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.