У Тернополі перевіряють якість питної води

26 Вер 2017 / 22:13 | Переглядів: 1615

У Тернополі перевіряють якість питної води

Сьогодні працівники Тернопільської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби здійснили забір води у автоматах розливу води, які розташовані у різних мікрорайонах міста. Загалом для досліджень відібрали 12 проб води, у 3 різних фірм-постачальників.
Дослідження проводяться в рамках проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) у сфері санітарного законодавства на території міста Тернополя у Тернопільській державній регіональній лабораторії Держпродспоживслужби, яка є акредитована на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006. Завтра фахівці лабораторії відбиратимуть проби води у плавальних басейнах та джерелах, у яких тернополяни найчастіше набирають воду. Результати досліджень будуть оприлюднені в понеділок під час прес-конференції.

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській областіТеги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.