Тернополяни задекларували спадщини на 11,5 мільйонів гривень

20 Лют 2014 / 12:14 | Переглядів: 1313

Гроші

Понад 700 мешканців Тернополя і Тернопільського району вже задекларували доходи. З них 172 декларанти зобов'язані були подати декларації, а 530 - подали за власною ініціативою. Про це повідомив заступник начальника Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Василь Кравець.

„Найчастіше тернополяни заявляють про отримання спадщини, - зазначив він. - Так, уже декларацію про такі доходи подали 95 осіб на суму майже 11,5 млн. грн. Їм належить сплатити 452,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.” Про отримання доходів від продажу рухомого та нерухомого майна на суму 3,7 млн. грн. заявили 32 декларанти. Вони поповнять скарбницю, сплативши 199,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Ще 16 тернополян заявили про здачу в найм нерухомого майна на суму 445,8 тис. грн. Від них до бюджету поступить 70,1 тис. грн. податку. Іноземні доходи задекларували 3 декларанти на суму 36,9 тис. грн. Їм належить сплатити 5,5 тис. грн. вищевказаного платежу.
Нагадаємо, що деклараційна кампанія триває з 1 січня і до 1 травня. Тобто до завершення періоду декларування залишилось трохи менше 2,5 місяців, тому громадянам, які зобов'язані подати декларації про доходи і майновий стан, варто поспішити.
Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.