Тернопільських дітей вчать правильно харчуватися

09 Бер 2016 / 14:35 | Переглядів: 1872

 3 3 3у  у уу  в в имв в в в чч ч

Пріорітетом сучасного виховання є формування у підростаючого покоління здорового способу життя, що включає в себе багато аспектів: режим дня, рухову активність, здоровий сон та раціональне харчування.
Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення у школах нашого міста систематично проводить пізнавальні заходи присвяченні здоров'ю. Найгострішою проблемою є правильне та раціональне харчування, адже сучасні діти часто піддаються спокусливій рекламі та вживають шкідливі продукти.
Так протягом першого тижня березня працівники центру провели заходи для учнів перших класів Української гімназії ім. І.Франка. Заняття проводились в ігровій формі. Гімназисти складали "піраміду харчування", а під час гри "Кошик Незнайка" дізнались, як правильно обирати продукти у супермаркетах і на що потрібно звертати увагу.
Отриманні знання допоможуть дітям правильно складати свій раціон та орієнтуватись у різноманітті харчових продуктів на прилавках магазинів.

м. Тернопіль, вул. В. Стуса, 10, тел.: 51-16-35.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.