Телефон довіри у тернопільській фінансовій інспекції

12 Лют 2013 / 10:32 | Переглядів: 2331

Телефон

Начальник Державної фінансової інспекції в Тернопільській області Федір Бортняк просить громадян області максимально жорстко реагувати на можливі прояви корупції або службового недбальства в діях її працівників. Якщо Ви відчуваєте упередженість з боку фінансового інспектора, формалізм чи відхилення від законодавчих та нормативних документів в його роботі, негайно дзвоніть на "телефон довіри" за номером (0-352) 52-54-05.

У той же час Федір Бортняк з метою дотримання фінансової дисципліни, раціонального і цільового використання державних коштів та недопущення їх розкрадання закликає усіх до співпраці з Держфінінспекцією в області. Якщо Ви зайшли в державну чи комунальну установу, заклад, організацію і відчули на собі порушення Ваших прав з надання соціальної і фінансової допомоги, якщо Вам відомі факти неправомірних вчинків у роботі чиновників з державним майном та грошима, а тим більше факти їх незаконного привласнення, не вагайтесь - дзвоніть на "телефон довіри" за номером 52-54-05.

Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями також можна дзвонити на "телефон довіри" Державної фінансової інспекції України за номером (044) 425-38-18

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.