Студенти ТДМУ долучилися до благодійної акції з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

02 Жов 2017 / 07:56 | Переглядів: 1581

Студенти ТДМУ долучилися до благодійної акції з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку 3

Світова спільнота 1 жовтня відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Це свято - ще одна можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої верстви суспільства. ВолонтериRed Cross Youth Ternopilтакож долучилися до цієї соціальної місії. Впродовж двох днів студенти та клінічні ординаториТернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є волонтерами Товариства "Червоний Хрест", пакували продуктові набори для пенсіонерів, спонсором яких стала організація "WHOE" (м.Апелдорн, Нідерланди). До кожного пакунку увійшли найнеобхідніші продовольчі товари щоденного вжитку: макаронні вироби, гречана крупа, борошно, сіль, цукор, олія, вершкове масло та солодощі. Продуктів було придбано на загальну суму 7 тисяч євро. Такі приємні подарунки отримають 900 пенсіонерів області у день свята.

Організатори і волонтери сподіваються, що таким чином вдасться хоча б трохи полегшити нелегке життя людей поважного віку і привернути увагу молодшого покоління до проблем тих, хто нас виплекав з колиски, навчив мудрості та готовий віддати останнє, заради нашого щасливого майбутнього.

Організатор волонтерської ініціативи студентка четвертого курсу медичного факультетуСоломія Пиндиківська. До акції долучилися студентка третього курсу медичного факультетуКатерина Янковенко, студентка четвертого курсу медичного факультетуЮлія Солонинка, студентка п'ятого курсу медичного факультетуКатерина Сорочан, клінічний ординаторАмін Мудассар.

Студенти ТДМУ долучилися до благодійної акції з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку 2

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.