ПриватБанк відзначив кращих тернопільських ліцеїстів

27 Січ 2015 / 09:46 | Переглядів: 2053

приватбанк

Вже більше 20 років Тернопільський технічний ліцей відзначає 24 січня - День ліцеїста, який став для вихованців цього закладу підсумком досягнень та нагородженням кращих учнів-ліцеїстів.

“Мені дуже приємно, що кожен десятий з наших ліцеїстів займає призове місце на олімпіадах, - говорить Ігор Лисий, директор Тернопільського технічного ліцею. - На останній обласній олімпіаді з математики ми взагалі забрали всі призові місця. Такі успіхи потребують відзнаки та заохочень для подальших перемог, тому дякую ПриватБанку за надану допомогу та виділення премій для наших кращих ліцеїстів”.

“Ми завжди готові підтримати нашу молодь в її починаннях, тим більше, якщо це здібні й талановиті діти. Хочеться, щоб вони мали стимул і далі продовжували брати свої вершини” - прокоментував Андрій Нитка, заступник Керівника напряму з просування послуг бюджетним організаціям Західного головного регіонального управління ПриватБанку.

Варто зазначити, що хоча на свято День ліцеїста молодь чекає весь рік, учні майже одноголосно вирішили обійтись без гучного святкування, натомість після урочистої частини свята згадали про бійців, які зараз на сході обороняють нашу країну та побажали, щоб усі бійці повертались живими та неушкодженими. Приємно, що в нас підростає патріотична та дуже ерудована молодь.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.