Припинити підприємницьку діяльність можна буде за спрощеною процедурою

30 Бер 2012 / 18:47 | Переглядів: 3953

бізнес-план

Підприємці, які за власним бажанням, припиняють свою діяльність, проходитимуть спрощену процедуру проведення перевірок.

Для цього їм потрібно відповідати кільком умовам - не використовувати працю найманих робітників та не проводити господарську діяльність протягом останніх трьох календарних років. Крім того, підприємець не повинен бути зареєстрованим як платник ПДВ та не мати відкритих рахунків у банках та інших фінансових установах. У разі відповідності цим вимогам строк проведення перевірки становитиме 3 робочих дні.

Такі пропозиції викладені експертами ДПС України в проекті Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо проведення перевірок у зв'язку з припиненням за заявницьким принципом підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців, які не мають найманих працівників)”. Законопроект розроблено на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Проект Закону оприлюднено на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua) для обговорення. Всі зауваження та пропозиції щодо змісту регуляторного акту можна надсилати протягом місяця з дня публікації за адресами: Державна податкова служба України, 04655 МСП, м.Київ - 53, Львівська площа, 8, e-mail: idanilov@sta.gov.ua.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.