Переобладнання вантажного в легковий автомобіль

14 Лют 2014 / 15:45 | Переглядів: 3154

бус

Планую придбати за кордоном вантажний автомобіль та переобладнати його у легковий. Чи потрібно буде при цьому сплачувати акцизний податок? (запитували під час семінару)
Відповідають фахівці інформаційно-комунікаційного відділу Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області.
Так, оскільки з 1 січня 2014 року запроваджено сплату у випадку переобладнання ввезеного в Україну не підакцизного вантажного транспортного засобу (товарної позиції 8704 згідно УКТ ЗЕД) у легковий автомобіль, призначений для перевезення пасажирів (товарної позиції 8703 за УКТ ЗЕД)
При цьому об'єктом оподаткування є операції переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу в підакцизний легковий автомобіль. Варто мати на увазі, що датою виникнення податкових зобов'язань у разі здійснення переобладнання не підакцизного транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль є дата видачі документа про відвічальність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху. У цьому випадку акцизний податок сплачується власником такого транспортного засобу не пізніше дати подання документів до органу внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації такого транспортного засобу.
Платник акцизного податку при зверненні до органів внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації переобладнаного не підакцизного транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль зобов'язані пред'явити квитанції або платіжні доручення про сплату податку з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення.

Фото з сайту http://molbuk.ua/chernovtsy_news/59328-u-chernvcyah-zatrimali-bus-z-falsifkovanoyu-gorlkoyu.html

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.