Національні дні псоріазу в Тернополі!

16 Жов 2013 / 08:33 | Переглядів: 4271

псоріаз

29 жовтня 2013р. з 9:00 до 14:00 в КУТОР "Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер" буде проведено консультування хворих на псоріаз:

зав. диспансерним відділом, к.м.н. Шкробот Т.С.,

позаштатним дерматовенерологом відділу охорони здоров'я Тернопільської міської ради Глушок О.К.,

з 14:00 до 20:00 - лікарями поліклінічного відділення в кабінетах № 4,7,8.

29 жовтня з ініціативи Міжнародної федерації асоціацій псоріазу, поданої у 2004р., відзначають Міжнародний День Псоріазу. "Українська асоціація псоріазу", як член міжнародної федерації асоціацій, приєдналась до цієї ініціативи з 2009р.

В цьому році згідно наказу № 56 МОЗ України від 24.09.2013р. в Україні відбудуться Національні Дні Псоріазу з 22 до 31 жовтня. В рамках цього заходу буде актуалізовано проблему цього важкого захворювання.

Всі інформаційно-освітні заходи будуть проведені з метою привернення уваги громадськості до цього соціально-значимого захворювання; надання можливості лікарям отримати найсучасніші дані щодо діагностування, контролю та лікування псоріазу.

Отримані нові знання пацієнтами допоможуть їм ефективніше боротись з хворобою.

Головний спеціаліст дерматовенеролог МОЗ України забезпечив підготовку до друку методичних вказівок для лікарів з діагностування та лікування псоріазу; для пацієнтів вийде книга з порадами та рекомендаціями щодо оптимального контролю захворювання та догляду за шкірою.

Прикрим є той факт, що значна частина хворих на псоріаз в Україні не знає про новітні методики лікування, не знає про можливість отримання професійної консультації щодо профілактики, лікування, методів контролю захворювання.

Багато лікарів і пацієнтів працюють і живуть за старими стереотипами: лікарі призначають, а пацієнти отримують медикаменти, які давно забуті в передових країнах світу. І зрозуміло, що часто пацієнти, хворі на псоріаз, втратили віру в можливість ефективності лікування і довготривалих ремісій, а тому часто не звертаються за медичною допомогою взагалі, застосовуючи сумнівні засоби нетрадиційної медицини, е рідко вдаються до послуг знахарів чи екстрасенсів. А хвороба тим часом прогресує, перебіг стає важчим, нерідко приводить до інвалідизації.

Як лікарі, так і пацієнти мають можливість отримувати найновішу інформацію по всі аспекти хвороби псоріаз на сайті "Українська асоціація псоріазу" у відповідних рубриках.

Прес-служба ДОЗ ТОДА

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.