Мобільний перекладач для українських користувачів

27 Бер 2013 / 10:07 | Переглядів: 3651

яндекс перекладач

Яндекс підготував для українських користувачів особистого перекладача. Яндекс.Переклад для iPhone вміє перекладати слова та фрази з дванадцяти мов українською та назад. Інтерфейс програми доступний українською, російською та англійською мовами. Її буде встановлено автоматично відповідно до мови у смартфоні користувача.

Програма перекладає не лише окремі слова, а й цілі тексти — до 10 тисяч знаків. З її допомогою можна, наприклад, прочитати лист незнайомою мовою або зарубіжну статтю. Щоб людина могла швидко набрати текст на мобільному, у програмі є підказки. Паралельно до введення слів і фраз з'являється переклад: програма працює, як перекладач-синхроніст. Єдине, що їй потрібно — це мобільний інтернет. Уже здійснені переклади можна подивитися і без підключення до мережі.

У мобільній програмі використовується та ж технологія статистичного машинного перекладу, що й на translate.yandex.ua. Вона спирається не на правила та словники, а на живу мову. Це дозволяє сервісу постійно поповнювати свій словниковий запас. Докладніше про те, як працює машинний переклад Яндекса, розказано в розділі "Технології" на сайті компанії.

Завантажити програму Яндекс.Переклад можна в AppStore.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.