Малий бізнес сплатив до місцевих бюджетів понад 12,9 млн. грн. єдиного податку

05 Бер 2014 / 08:53 | Переглядів: 1544

Гроші

Саме стільки єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Тернополя та Тернопільського району протягом січня-лютого цього року від суб'єктів господарювання Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області, які обрали спрощену систему оподаткування. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 997,1 тис. грн. Про це повідомив заступник начальника інспекції Василь Кравець.

При чому 72 відсотки надходжень цього платежу сплатили приватні підприємці, а це 9,3 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року це на 908,1 тис. грн. більше. Від підприємств-спрощенців надійшло майже 3,6 млн. грн. єдиного податку, що на 89 тис. грн. перевищує відповідний показник минулого року.

Зокрема, суб'єкти підприємницької діяльності Тернопільського району, що обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до казни майже 2 млн. грн. єдиного податку, а це на 353,2 тим. грн. більше, ніж минулоріч. Спрощенці обласного центру поповнили міську скарбницю, сплативши 10,9 млн. грн. цього платежу, що перевищує відповідний період минулого року на 643,9 тис. грн.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.