Малі підприємства подають разом з річною декларацією фінансову звітність

14 Лют 2014 / 12:08 | Переглядів: 2215

журналіст ручка папір

Платник податку на прибуток — мале підприємство подає Декларацію за підсумками року. Яку фінансову звітність слід подати разом з Декларацією? (запиитували під час семінару)
Відповідають фахівці інформаційно-комунікаційного відділу Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області.
Відповідно до положень п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу малі підприємства подають разом з річною Декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Частиною третьою ст. 11 Закону України від 16.07.99 р. № 996-XIV"Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" визначено, що для суб'єктів малого підприємництва національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати.
Зокрема, наказом Мінфіну України від 25.02.2000 р. № 39 затверджено Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва".
Отже, платники податку на прибуток — малі підприємства подають разом з річною Декларацією фінансову звітність, яка включає баланс та звіт про фінансові результати.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.