Малі підприємства подають фінансову звітність за скороченою формою

26 Лют 2014 / 18:20 | Переглядів: 4062

підприємець

Малі підприємства - платники податку на прибуток подають, так як і інші підприємства, разом з річною Декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації (п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України).

Частиною третьою ст.11 Закону України від 16.07.99 р. №996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" визначено, що для суб'єктів малого підприємництва національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати. Зокрема, наказом Мінфіну України від 25.02.2000р. №39 затверджено Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва".

Отже, платники податку на прибуток— малі підприємства подають до органів доходів і зборів разом з річною Декларацією фінансову звітність, яка включає баланс та звіт про фінансові результати.

Звертаємо увагу, що інші платники податку на прибуток подають разом з декларацією 4 форми фінансової звітності.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.