Львівські програмісти розробили «сканер» російських товарів

13 Січ 2015 / 06:31 | Переглядів: 2053

бойкот окупантів Росія

Тисячі українців вже відмовились від товарів російського виробництва. Найлегше їх впізнати за штрих-кодом - цифра "46" наприкінці вже відлякує покупців від товарів країни-агресора. Проте Росія не хоче втрачати значний сегмент ринку збуту і часто маскує штрих-коди під коди інших країн. Відтак, група львівських програмістів розробила мобільний додаток "Бойкот сканер", який розпізнає товари російського виробництва за назвами та логотипами.

Особливістю цього додатку є те, що він не потребує постійного доступу до мережі. Для того, аби перевірити походження товару варто знайти його назву у переліку, або сфотографувати логотип. Якщо продукт російський, то на екрані телефону з'явиться попереджувальний знак: трикутник або квадрат червоного кольору.

"Над цією програмою ми із друзями працювали близько трьох місяців і вже місяць вона у вільному доступі. Вона розрахована для телефонів на базі Android. Зараз ми працюємо над тим, щоб розробити аналогійну програму для iOS", - розповів один із співрозробників програми Тvoemisto.tv.

Програма постійно удосконалюється і доповнюється. Адже кожен користувач може додати до переліку новий продукт надіславши його через меню "Додати новий логотип".

Скачати і встановити програму можна за допомогою сервісу "Google play". Розробники програми наголошують на тому, що програма ніколи не буде платною чи рекламною і закликають обирати товари національного виробника.

Підготувала Наталія Середюк

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.