life:) забезпечує безкоштовним мобільним зв'язком біженців зі Східних областей

22 Сер 2014 / 15:37 | Переглядів: 2658

life

Київ. 20 серпня 2014 року. Оператор мобільного зв'язку life:) надає всім своїм абонентам з Донецької та Луганської областей, які змушені переїхати в інші регіони України, безкоштовний мобільний зв'язок та можливість необмежено спілкуватися всередині мережі без поповнень і будь-яких умов. Крім того, за коротким безкоштовним номером 5433 працює гаряча лінія life:) для переселенців.

За даними ООН, близько 100 тисяч жителів Донецької та Луганської областей залишили свої домівки та виїхали в інші регіони України. Розуміючи, як важливо цим людям залишатися на зв'язку з рідними та друзями, оператор life:) прийняв рішення надати своїм абонентам, які виїхали за межі Донбасу, можливість необмежено дзвонити іншим абонентам оператора, незалежно від поповнень або стану рахунку.
При цьому абонентам не потрібно нічого підключати або замовляти: life:) автоматично надає йому спеціальні пільгові умови.

Абоненти life:), які знаходяться на території Донецької та Луганської областей, ще з 2010 року мають можливість безлімітно спілкуватися всередині мережі оператора без умов поповнення, абонплат та незалежно від стану рахунка. Досить підключитися до тарифного плану "Просто дешевше" (у Донецькій області) або "Просто дешевше +" (у Луганській області).

Крім того, мобільний оператор life:) відкрив гарячу лінію, зателефонувавши на яку абоненти можуть отримати допомогу з різних питань, у тому числі дізнатися про стан мережі life:) в конкретному регіоні, отримати контакти державних структур для вирішення соціально-побутових питань, безкоштовно змінити тариф. Скористатися гарячою лінією можна за безкоштовним коротким номером 5433, а потім 5-6, обравши відповідний розділ голосового меню.
***

life:) - динамічно зростаючий оператор мобільного зв'язку, що надає зручні доступні тарифи та високу якість послуг для всіх регіонів України. Оператор вийшов на український ринок у 2005 році та в рекордні терміни створив мережу, яка сьогодні охоплює територію, де проживає понад 98,6% населення України. Станом на другий квартал 2014 український GSM-оператор life :) обслуговує 12,7 мільйона абонентів.

Оператор life:) є лідером ринку щодо проникнення смартфонів. У мережі life:) на кінець другого кварталу 2014 31% абонентів користується послугами мобільного інтернету за допомогою своїх смартфонів. life:) як оператор №1 для смартфонів пропонує для користувачів "розумних" пристроїв найзручніші та найвигідніші тарифи та послуги, готові до . 3G технології.

life:) співпрацює з 454 роумінг-партнером, надаючи своїм абонентам роумінг у 184 країнах світу. Станом на другий квартал 2014 року в 109 містах України працюють 6 центрів обслуговування абонентів та 199 ексклюзивних магазинів life:). Крім того, абоненти можуть замовити послуги life:) у 154 брендованих пунктах продажу та 48 058 GSM і не-GSM точках продажу по всій Україні.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.