Календар бухгалтера на квітень

31 Бер 2014 / 21:41 | Переглядів: 2430

календар

Понеділок, 15 квітня, останній день подання звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за березень 2014 року, якщо не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку; довідки про використані розрахункові книжки.

Цього ж дня закінчується термін сплати збору за провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями (з придбанням торгового патенту) за травень 2014 року

У п'ятницю, 18 квітня, - останній день сплати авансового внеску з єдиного податку за квітень 2014 року платниками, віднесеними до 1 та 2 груп.

Понеділок, 22 квітня, закінчується термін подання такої звітності за березень:

податкової декларації з податку на додану вартість платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю

копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді усіма платниками податку

декларації з акцизного податку

податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)

податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України

розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

звіту про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (форма № Д4 (місячна)).

Цього ж дня закінчується термін сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу за березень 2014 року та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей таких осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, за I квартал 2014 року.

У вівторок, 29 квітня, збігає термін сплати авансового внеску з податку на нерухоме майно за I квартал 2014 року.

Середа, 30 квітня, - останній день подання такої звітності:

звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску, фізичними особами - підприємцями, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною професійною діяльністю (форма № Д5) за 2013 рік;

податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані фізичною особою за 2013 рік.

Цього ж дня закінчується термін сплати за березень таких платежів:

податку на додану вартість;

податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу;

акцизного податку;

плати за землю;

фіксованого сільськогосподарського податку;

збору за користування радіочастотним ресурсом;

збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;

а також, авансових внесків з податку на прибуток за квітень 2014 року.

Увага! На відміну від граничних строків подання звітності, які переносяться на наступний за вихідним або святковим робочий день, для строків сплати податків та зборів у Податковому кодексі України таке перенесення не передбачено. Тому податки та збори, останній строк сплати яких спливає у неробочий (вихідний або святковий) день, слід сплатити напередодні.

Звітуючи перед територіальними органами Міндоходів в електронному вигляді, ви, шановні платники, економите свій дорогоцінний час і значно спрощуєте роботу своєму бухгалтерові. З детальнішою інформацією щодо подання звітності в електронному вигляді можна ознайомитись на головній сторінці веб-порталу відомства (minrd.gov.ua) в окремому розділі „Платникам податків про електронну звітність” та суб-сайту ГУ Міндоходів у Тернопільській області (tr.minrd.gov.ua).

Довідки за тел.: 15-07, 43-46-10.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.