Календар бухгалтера на квітень

16 Кві 2013 / 08:41 | Переглядів: 1837

календар

П'ятниця, 19 квітня, останній день подання такої звітності за березень:

податкової декларації з податку на додану вартість платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді усіма платниками податку;

декларації з акцизного податку;

податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності);

податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України; розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Цього ж дня закінчується термін сплати:

авансового внеску з єдиного податку за квітень 2013 року платниками, віднесеними до 1 та 2 груп;

єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей таких осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, за I квартал 2013 року.

Увага! На відміну від граничних строків подання звітності, які переносяться на наступний за вихідним або святковим робочий день, для строків сплати податків та зборів у Податковому кодексі України таке перенесення не передбачено. Тому податки та збори, останній строк сплати яких спливає у неробочий (вихідний або святковий) день, слід сплатити напередодні.

Звітуючи перед податковими органами в електронному вигляді, ви, шановні платники, економите свій дорогоцінний час і значно спрощуєте роботу своєму бухгалтерові. З детальнішою інформацією щодо подання звітності в електронному вигляді можна ознайомитись на головній сторінці веб-порталу ДПС України (www.sts.gov.ua) в окремому розділі „Платникам податків про електронну звітність” та суб-сайту ДПС у Тернопільській області (www.tr.sts.gov.ua).

Довідки за тел.: 15-07, 52-12-27.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.