Із циклу нарисів Ірини Скоробогатої "Життя як подорож"

13 Сер 2014 / 21:27 | Переглядів: 2845

10568009_10203577770158643_949087246_n.jpg

Розвиток своєї душі, розуму, тіла, здобуття необхідного для свого вдосконалення досвіду, освоєння нових практик, уміння бачити себе в інших людях та інших людей у собі, знаходження росту як у натовпі так і на самоті, поглиблення розуміння світу, покращення гнучкості мислення, комунікабельності, можливість випробувати дружбу, краще пізнати життя та його прояви, наблизитися до стихій природи - все це нам дають подорожі. Мудрість, найчастіше, досягається лише безпосереднім досвідом, відкривається здібність не лише дивитися, а й бачити, відчувати, розуміти, чути себе та навколишній світ. Подорожі: великі й маленькі - це безцінні уроки, які ми можемо отримати від життя.
Декілька молодих людей розкажуть нам про свій досвід подорожування, улюблені місця, про зміни, які відбуваються у їх життях завдяки подорожам та місця з якими хочуть познайомитися у майбутньому.

- Як обираєте місце для подорожі?
Ірина Ладан ( спеціаліст з якості та безпеки зерна):
- Найчастіше буваю в Карпатах. Найбільше запам'яталася зустріч Нового року в колибі під горою Кукул: навколо засніжені гори, дерева, сніг по коліна, і до найближчого села кілька годин ходу. Весною, коли рівень води на Черемоші підіймається, їду на сплави. Люблю також подорожувати до інших країн. Саме ПОДОРОЖУВАТИ, а не проїхатися автобусом "галопом по-європах". Це дає можливість ознайомитися з іншими культурами, людьми, традиціями, побачити неймовірні речі. Обов'язково прогуляюся містом з місцевими жителями! Вони покажуть не попсові точки, а справжнє життя міста. Найцікавіше ж їхати туди, де ще не була.

Couchsurfing - просто чудовий помічник під час планування подорожі! Мої друзі часто користуються цим сервісом. В багатьох великих містах є Free walking tours - місцеві гіди поведуть вас по найбільш цікавих маршрутах міста, розкажуть їх історію. Від інших екскурсій вони відрізняються тим, що за ви заплатите стільки, скільки будете вважати за потрібне.)

Борис Явір (дизайнер, поет, мольфар, здійснювач мрій):
- Щороку я мандрую за кордон. Часто подорожую до місць із дикою та окультуреною природою, а також відвідую різноманітні міста, звідки привожу як сувеніри, так і багато знимок. Мені подобається пізнавати терени, в які їду, всебічно. Тільки так можу скласти об'єктивне враження про відвідане місце.

Мар'яна Філь (професія по диплому - вчитель, а по житті рукодільниця):
- Деякі люди подорожують, що змістовно провести вихідні, деякі, щоб відволіктися від буденності. Ось у мене все життя - це подорож. Люблю змінювати пейзажі за вікном, люблю щоразу бачити щось нове і цікаве, підкорювати нові гірські вершини, ходити по річках, просто "матраснічати" з друзями! Найбільше, мабуть, надаю перевагу таки активному туризму: сім'я у нас така)).

Фотоальбом: Подорожі Тернополян Бориса Явора, Ірини Ладан, Мар'яни Філь

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.