Ігри для розуму

11 Бер 2013 / 10:44 | 1 коментар | Переглядів: 1998

мозок

Побутує думка, що молодість організму в цілому залежить від того, наскільки довго ваш мозок залишається молодим. Для цього потрібно не тільки праивльно харчуватися, а й тимати мізки у тонусі. Отже, для того, щоб мозок був молодим, потрібно:

Відпочинок. Запорука гарної роботи мозку - це сон. Щоб ви могли продуктивно працювати, спілкуватися з людьми і творити, намагайтеся спати не менше 8 годин на день. Також велику роль відіграє режим, в якому ви працюєте і відпочиваєте, намагайтеся постійно дотримуватися однакового часу виконання справ.

Їжа для розуму. Обов'язково снідайте! Стакан свіжовичавленого апельсинового соку подарує вашому мозку енергію. Протягом дня пийте багато води, адже зневоднення гальмує роботу мозку.

Тренування. Фізичні вправи також добре впливають на роботу мозку та покращують пам'ять. 30 хвилин тренування або 20 хвилин прогулянки на вулиці повинні бути обов'язковими у вашому розкладі щодня.

Ігри розуму. Змушуйте ваш мозок думати і переробляти якомога більше інформації.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.