Fitch установив рейтинг фінансової стійкості ПриватБанку на рівні суверенного рейтингу України

17 Гру 2014 / 15:41 | Переглядів: 1560

приватбанк

Міжнародне рейтингове агентство Fitch повідомило про встановлення рейтингу стійкості (VR) ПриватБанку на рівні "ССС", що відповідає суверенному рейтингу України та згідно з методологією агентства не може бути вище від рівня кредитоспроможності країни. Довгостроковий рейтинг банку в іноземній валюті підтверджено на рівні "ССС", що також відповідає суверенному.

У той же час, як зазначається в повідомленні Fitch, національний рейтинг ПриватБанку підтверджено на рівні "А-" зі стабільним прогнозом. Так, за даними Fitch, доля кредитів з простроченням понад 90 днів за підсумками 1-го півріччя 2014 року становила помірні 6,6%, трохи збільшившись з кінця 2013 року (5,9%), реструктуризовані кредити становили 2,8% (проти 2,7% у 2013 році).

Нагадаємо, 7 лютого міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг України в іноземній і національній валютах до рівня "ССС" з негативним прогнозом.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.