Декларація на податкову знижку подається протягом всього звітного року

27 Лют 2014 / 11:59 | Переглядів: 940

підприємець

Громадяни, які бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки, мають право надавати річну податкову декларацію протягом всього поточного року - включно по 31 грудня 2014 року

Громадяни, які у минулому році отримували заробітну плату та понесли певні витрати, перелік яких визначений Податковим кодексом України, мають право на нарахування податкової знижки. Для цього їм необхідно надати податкову декларацію про майновий стан і доходи, в якій відобразити понесені витрати та розрахувати суму податку до повернення.

Громадяни, які бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки, мають право надавати річну податкову декларацію протягом всього поточного року - включно по 31 грудня 2014 року.

З початку року правом на податкову знижку скористалися 674 декларанти, які звернулися до Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області: з них 559 мешканців обласного центру та 115 - населених пунктів Тернопільського району.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.