Чи справді така шкідлива Кока-Кола для дітей: Комаровський вас здивує!

29 Чер 2017 / 17:48 | Переглядів: 1386

Кока Кола

Кока-колу всі, як би, не люблять. "Як би" - тому що все одно п'ють! Чи не самі, так знайомі, діти, діти знайомих, а вже підлітки взагалі без неї життя не мислять. Але ж вона така шкідлива! Чи ні?..

Відомий педіатр країни, лікар Євген Олегович Комаровський знає відповіді на всі питання і з задоволенням розставляє всі крапки над "і".

Питання однієї з турботливих матусь:

Докторе! Дуже цікава ваша думка. Я живу в Європі, і мене вражає те, що тут всі вважають, що Кока-кола не шкідлива, п'ють її всюди і завжди, і навіть стверджують, що вона допомагає, коли болить живіт. Що ви думаєте про це?

Відповідь Євгена Олеговича:

Судячи з їх тривалості життя і з їхньої дитячої cмepтнoсті - кока-кола не дуже-то на них впливає … Відразу ж зауважу, що писати про кока-колу ніякого особливого бажання немає - перш за все тому, що будь-яка згадка торгової марки відразу ж викличе потік листів. Якщо скажеш, що це добре - значить тебе купила кока-кола, якщо скажеш погано - значить продався або пепсі-колі, або взагалі лимонаду!

Проте, я ну зовсім нічого поганого в кока-колі не бачу. Крім одного: величезної кількості цукру. Дитина отримує концентровану енергію у вигляді легкозасвоюваних вуглеводів і цю енергію треба витрачати. Зрозуміло, що безпечне застосування кока-коли (як і будь-якого іншого солодкого напою) вимагає двох попередніх умов: по-перше, відсутності зайвої ваги і, по-друге, наявності можливостей для фізичної активності.

Під час xвороб, при наявності знeводнення, при розвитку ацeтoнeмічного стану, при відсутності можливостей для повноцінного харчування - дитині зовсім не завадить "концентрована енергія у вигляді легкозасвоюваних вуглеводів". Звичайно, засіб для пероральної регідратації - ефективніший і безпечніший. Але якщо цей порошок дитина пити відмовляється, а кока-колу погоджується?! Так чому б і ні!..

І виявляється, що для дитини з підвищеним рівнем ацeтону своєчасно випита склянка кока-коли цілком може виявитися ліками, які дозволять уникнути стаціонару та кpапельниць. Тільки треба напружитися, почитати про цей самий ацетон і розібратися що до чого. Загалом, не треба перегинати палицю. Створіть умови для того, щоб діти займалися спортом, і нехай собі п'ють кока-колу. А батьки на те і потрібні, щоб обмежувати дитяче "хочу" дорослим здоровим глуздом.

Ось так! Хочете - вірте, а хочете - ні!

Джерело -http://osoblyva.com

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.