Безкоштовна консультація лікаря онлайн. Катерина Яцук надає кваліфіковані рекомендації

09 Кві 2020 / 11:42 | Переглядів: 381

лікар 57ор5р5р5р5

У зв'язку із карантином багато людей не мають можливості, або ж просто бояться відвідувати лікаря поліклініки чи приватного лікувального закладу, навіть якщо потреба в цьому є досить велика.

Варто пам‘ятати, що несвоєчасне звернення за медичною допомогою, або ж самолікування, може призвести до вкрай серйозних ускладнень.

Саме тому активісти “Сили людей” пропонують безкоштовну консультацію лікаря онлайн. Ви можете описати фахівцю вашу проблему і отримати кваліфіковані рекомендації.

Консультує лікар-хірург, проктолог, головний лікар центру сучасної проктології "ПРОТОН КЛІНІК" (Proton Clinic) Катерина Юхимівна Яцук.

До лікаря можна звернутися з таких питань:
- будь-які захворювання шлунково-кишкового тракту;
- будь-які проктологічні патології;
- хвороби вен нижніх кінцівок;
- інші хірургічні захворювання.

Для отримання консультації просимо залишити заявку з номером вашого телефону у приватних повідомленнях сторінки.
Лікар зв‘язується з вами у зручний для вас спосіб (телефон, Viber, Skype, Телеграм).

Нагадуємо, що консультація онлайн несе інформаційний характер. На розсуд лікаря, особливо у випадку термінового обстеження чи стаціонарного лікування, вам може бути рекомендовано звернутися у лікувальний заклад. У такому випадку ви будете детально проінформовані як і у який медичний заклад Тернополя вам звернутися.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.