12 квітня на Тернопільщині відбудеться «суботник»

18 Лют 2014 / 13:39 | Переглядів: 1862

прибирання

20 лютого 2014 р. об 12:00 в Українському домі "Перемога" (прес-центр) відбудеться робоча нарада з підготовки та організації міжнародної Всеукраїнської громадської ініціативи "Зробимо Україну чистою" в Тернопільській області, за адресою бульвар Шевченка 27.

1. Інформаційний сталий блок:

Мета зустрічі -організація в Тернопільській області міжнародної Всеукраїнської громадської соціально-екологічної ініціативи "Зробимо Україну чистою!", яка відбувається в рамках міжнародного загальносвітового руху “Let'sdoit, world”, що об'єднує понад 8,5 мільйонів людей в 108 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

Ініціатива сприяє вихованню відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом залучення місцевих громад до прибирання своїх міст та селищ.З кожним роком кількість учасників збільшується, у минулому році до ініціативи долучилися понад 140 тисяч волонтерів, на 2014 рік планується залучити 250 тисяч активістів у 1000 населених пунктах.

Ініціатива в 2014 році має амбітні плани - увійти до Національного реєстру рекордів України організувавши Всеукраїнський екологічний флешмоб та наймасовіше прибирання за історію України.

2. Що планується вирішити обговорити:

Під час робочої наради відбудеться презентація ініціативи "Зробимо Україну чистою - 2014", обговорення плану та особливостей організації акції у 2014 році, механіка акції з супроводжуючимизаходами, визначення ефективного механізму для залучення усіх районів області.

Шляхи сприяння у вивезенні сміття, залученні волонтерів, ресурсному забезпеченні та в інформаційній підтримці, шляхи співпраці та ефективної взаємодії між державним, комерційним та громадським сектором,

3. Зазначаємо кого запрошено на робочу нараді:

До участі в робочій нараді запрошено представників Тернопільської обласної та національної команди "ЗУЧ-2014", представники державного сектору: департаменту екології та природних ресурсів, голова Тернопільського обласного екологонатурлістичного центру, департаменту освіти і науки ТОДА, представники студентських рад, ЖКГ, управління молоді та спорту, громадські активісти.

4. Зазначається дата проведення акції та супроводжуючі заходи (інші заходи можуть змінюватись та доповнюватись ідеями, пропозиціями, унікальними заходами )

У 2014 році акція запланована 12 квітня і відбудеться у форматі фестивалю чистоти з рядом супроводжуючих заходів.

5. Блок контактів:

Обласний координатор: Загірська Марія тел. 097 76 82 958, пошта: m.zagirska@gmail.com

Прес секретар робочої наради: Пеленичка Юлія тел. 0967720435

Представник національної команди: Ткаченко Лілія тел. 0634366565

Долучитися до ініціативи можназареєструвавшись на сайті: http://letsdoit.org.ua

Фото з сайту http://styknews.info/novyny/sotsium/2013/07/25/prybyrannia-vulyts-i-sanitarnyi-stan-mista-pokrashchyvsia

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.