Заява про вибір квартальної звітності з ПДВ

17 Січ 2014 / 13:31 | Переглядів: 1446

Декларація

Заява про вибір квартального податкового періоду подається органу доходів і зборів разом з декларацією за наслідками останнього податкового періоду календарного року

Тернопільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області нагадує, що квартальним періодом подання звітності з ПДВ можуть користуватися лише ті платники податку на прибуток, які застосовують нульову ставку, або підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Отже, платники податку, які відповідно до підпункту "б" пункту 154.6 статті 154 Податкового Кодексу мають право на застосування нульової ставки податку на прибуток, на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року, а також платники податку, які сплачують єдиний податок, до 20 січня можуть обрати квартальний податковий період.

Заява про вибір квартального податкового періоду подається органу доходів і зборів разом з декларацією за наслідками останнього податкового періоду календарного року.

Звертаємо увагу, що квартальний податковий період починає застосовуватися з першого податкового періоду наступного календарного року.

У разі втрати права на застосування нульової ставки податку на прибуток, такий платник податку зобов'язаний самостійно перейти на місячний податковий період, починаючи з місяця, на який припадає таке перевищення, що зазначається у відповідний податковій декларації за наслідками такого місяця.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.