Завдяки підприємцям-спрощенцям бюджет отримав більш як 100 млн грн єдиного податку

31 Сер 2017 / 01:26 | Переглядів: 896

Гроші

Упродовж семи місяців цього року від суб'єктів господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, до зведеного бюджету надійшло 102,9 млн грн єдиного податку. Процезазначив в. о. начальника Тернопільської ОДПІ Сергій Бабій.

Нагадаємо, що відповідно до глави 1 розділу XIV Податкового кодексу, суб'єкти господарювання можуть обрати одну із чотирьох груп єдиного податку, залежно від своєї діяльності. Ставки даного податку для платників першої групи встановлюється у відсотках дорозміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2017 р. - 160 грн); для платників другої - у відсотках (фіксовані ставки) дорозміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2017 р. - 640 грн); для третьої групи - у відсотках до доходу (відповідні ставки) - 3% із сплатою податку на додану вартість та 5% без сплати ПДВ.

Докладніші консультації - у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ. Телефон для довідок: 43-46-10.

За матеріалами Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.